Stokowiec: Zabrakło nam determinacji

sports news

– Było to słabe spotkanie w naszym wykonaniu. Szwankowała organizacja gry w ofensywie, ale też i w defensywie. Źle weszliśmy w mecz i daliśmy się zdominować – powiedział po przegranym meczu z Cracovią (1:3), trener Lechii Gdańsk, Piotr Stokowiec.

– Uważam, że to nie był dobrym pomysł, że zagraliśmy dwoma napastnikami, bo nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Nie stwarzaliśmy sobie sytuacji i nie oddawaliśmy strzałów na bramkę Pasów – dodał 48-letni szkoleniowiec.

– Cracovia była dobrze dysponowana i pokazała dużo jakości. U nas zawiodła agresywność. Po stracie piłki byliśmy dużo wolniejsi i mniej agresywni od przeciwnika. W tym Cracovia nas przewyższała i jest to bardzo bolące, bo zabrakło nam determinacji – zakończył Stokowiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.