Stokowiec: Nie jestem łasy na pochwały

2015.11.27 KIELCE PILKA NOZNA T-MOBILE EKSTRAKLASA SEZON 2015/2016 FOOTBALL POLISH T-MOBILE EKSTRAKLASA SEASON 2015/2016 KORONA KIELCE - KGHM ZAGLEBIE LUBIN N/Z GOL BRAMKA RADOOSC JAROSLAW JACH FOT TOMASZ FOLTA / PRESSFOCUS

Trener KGHM Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec nie krył satysfakcji po wysokiej wygranej 4:1 nad Piastem Gliwice w pierwszym niedzielnym spotkaniu 29. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

„Miedziowi” po dwunastym zwycięstwie w sezonie zbliżyli się tylko na punkt do trzeciej w tabeli Cracovii. Rundę zasadniczą zakończą wyjazdową konfrontacją z Wisłą Kraków.

– Zasłużone zwycięstwo. Cieszę się, że drużyna po przerwie na kadrę dobrze funkcjonuje – przyznał Stokowiec dla oficjalnej strony Zagłębia Lubin.

– To potwierdza, że nasz plan, który sobie założyliśmy działa prawidłowo. Kolejną częścią tego planu było wpuszczenie większej grupy zawodników i widać było, że to zdało egzamin – ujawnił opiekun „Miedziowych”.

– Nie jestem łasy na pochwały, a jestem otwarty na krytykę. Poprzeczkę zawieszamy wyżej, jestem ambitny. Cieszę się, że przychodzi coraz więcej kibiców oglądać naszą dobrą grę – podsumował Piotr Stokowiec.

(za zaglebie.com)