Stolarczyk: Cieszę się, że mam coraz większe pole manewru

sports news

Wisła Kraków w 24. kolejce LOTTO Ekstraklasy zagra u siebie z Pogonią Szczecin. Trener „Białej Gwiazdy” Maciej Stolarczyk ma coraz większe możliwości przy ustalaniu składu.

– Do zespołu dołączył Vukan, będący z nami od kilku tygodni, jest też Emmanuel i Artur, którzy adaptują się do nowych warunków. Cieszę się, że mam coraz większe pole manewru. Jest tez Olek Buksa, który zaczął trenować w tym tygodniu – powiedział Maciej Stolarczyk, cytowany na oficjalnej stronie krakowskiego klubu.

– Myślę, że w przyszłości to wzmoże rywalizację, która jest kluczowa jeśli chodzi o poziom sportowy – dodał szkoleniowiec.

Opiekun „Białej Gwiazdy” spodziewa się trudnego meczu z „Portowcami”.

– Przed nami domowe spotkanie z dobrze prezentującym się zespołem Pogoni, którego nie będziemy chcieli jednak zbyt dobrze ugościć. Liczymy na publiczność, bo to, co ostatnio stworzyli na pewno w dużym stopniu pomaga w osiągnięciu celu, a naszym celem jest zagranie dobrego spotkania – zapowiedział Stolarczyk.

(za:wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.