Stolarczyk: Możemy mieć pewne niedociągnięcia

sports news

– Zaszło sporo zmian w składzie, niepokoją mnie tylko urazy, pozostałe kwestie przebiegły bezproblemowo – wyznał Maciej Stolarczyk dla oficjalnego serwisu Wisły Kraków.

„Biała Gwiazda” wznowi rundę wiosenną LOTTO Ekstraklasy konfrontacją w Zabrzu z miejscowym Górnikiem.

– Skorzystaliśmy z możliwości wyjazdu do Turcji, co pomogło nam w realizacji planu. Towarzyszyły nam tam inne warunki, niekoniecznie lepsze, ale mieliśmy okazję zobaczyć chociażby tornado, a jak przeżyliśmy tornado, to przeżyjemy i siedemnaście kolejek – podkreślił opiekun trzynastokrotnych mistrzów Polski.

– Zdajemy sobie sprawę, że Górnik walczy o życie, jest zdeterminowany, aby wrócić do tego, co prezentował w poprzednim sezonie. Wzmocnił zespól, choćby zatrzymaniem Żurkowskiego. Trener Brosz ma określony plan i bardzo dobrze buduje drużynę. Spodziewamy się niełatwego spotkania, ale na takie jesteśmy nastawieni – stwierdził trener ekipy z Małopolski.

– Trochę ostudziłbym oczekiwania. Stawiamy sobie krótkoterminowe cele, więc aktualnie jest nim mecz z Górnikiem Zabrze. Na tym się skupiamy, bo ten zespół jest w trakcie budowy tak, jak to miało miejsce pół roku temu. Zmieniło się sporo graczy, musimy wiele elementów dopracować i zacząć funkcjonować na takim poziomie, na jakim bym sobie tego życzył. Zdaję sobie sprawę, że możemy mieć pewne niedociągnięcia. Dla nas celem jest każde kolejne spotkanie – dodał Stolarczyk.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.