Kwalifikacje ustalą pola startowe w GP 2019

sports news

Wprowadzenie kwalifikacji i pomiaru czasu w zawodach Speedway Grand Prix będzie nowinką w 2019 roku – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Żużlowcy w piątkowe wieczory powalczą o pierwszeństwo w wyborze pól startowych.

Wszystkie motocykle w sezonie 2019 będą miały zainstalowane transpondery. System wskaże, kto wcześniej przekroczył linię mety podczas sobotnich zawodów.

Dzięki nowej technologii o większą stawkę będzie się jeździło w dniu treningu. Zawodnicy będą rywalizowali o to, który z nich ustanowi rekordowy czas przejechania okrążenia i dzięki temu wybierze odpowiadające mu pola startowe.

Każdy żużlowiec będzie miał możliwość odbycia czterech jazd treningowych w grupach trzech zawodników podczas sesji wolnego treningu. Osiągnięte czasy zadecydują o porządku kwalifikacji. Najwolniejszy wyjedzie do nich pierwszy, a najszybszy ostatni.

Żużlowcy wyjadą na tor indywidualnie, a ich zadaniem będzie przejechanie w ciągu minuty tylu lotnych okrążeń, ile będzie możliwe. Po minięciu flagi z szachownicą, która będzie wystawiona po upływie minuty, będą mogli dokończyć rozpoczęte okrążenie.

Po zakończeniu jazd kwalifikacyjnych zawodnicy kolejno będą wybierać pola startowe na zawody w sobotę. Najszybszy zawodnik będzie miał pierwszeństwo, zaś najwolniejszy wybierze ostatni.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.