Summers uzupełnił kadrę Peterborough Panthers

sports news

Aaron Summers uzupełnił kadrę Peterborough Panthers – poinformował beniaminek SGB Premiership na swojej oficjalnej stronie.

Australijczyk w ekipie „Panter” zastąpił Craiga Cooka. Były uczestnik cyklu Grand Prix nie osiągnął porozumienia ze sternikami zespołu w sprawie eksponowania sponsorów na kewlarze oraz obszyciach i nie podpisał kontraktu.

Wcześniej włodarze ekipy z East of England Showground zrezygnowali z także usług Chrisa Harrisa, którego zastąpił inny Australijczyk Rohan Tungate.

Jesienią umowy z beniaminkiem parafowali także Brytyjczycy Ben Barker i Charles Wright, Duńczycy Hans Andersen i Lasse Bjerre oraz Nowozelandczyk Bradley Wilson-Dean.

– Skupiamy się już na poniedziałku i spotkaniu z Belle Vue Aces. To będzie wspaniałe spotkanie. Tor jest przygotowany znakomicie i jestem przekonany, że kibice obejrzą kawał dobrego ścigania – wyznał promotor „Panter” Colin Pratt.

(za peterborough-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.