Sa Pinto: Wisła dużo strzela, ale również dużo traci

sports news

Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto mobilizuje swoich podopiecznych do niedzielnej konfrontacji z Wisłą Kraków w klasyku LOTTO Ekstraklasy.

– To spotkanie wielkiej wagi. Obydwie drużyny mogą pochwalić się bogatą historią i fanatycznymi kibicami. Będzie to prawdziwy klasyk przy pełnych trybunach – wyznał Sa Pinto dla oficjalnego serwisu mistrzów Polski.

– Tylko Radosław Majecki nie będzie do mojej dyspozycji. Reszta zawodników jest gotowa do gry. Pracujemy nad fizycznością, taktyką i techniką. Czasami wykonujemy inne ćwiczenia, skupiamy się jednak w głównej mierze na naszej grze – podkreślił Portugalczyk.

– Spodziewam się ciekawego meczu. Nie będzie łatwy, dlatego musimy być ostrożni. To najskuteczniejszy zespół w lidze, a wygrana z Koroną Kielce pozwoliła im wejść na wyższy poziom. Mamy świadomość tego, że musimy wykazać się dobrą organizacją gry – stwierdził opiekun mistrzów Polski.

– Wisła nie tylko dużo strzela, ale również dużo traci. Musimy wykorzystać jej słabości. Nie sądzę, żeby Carlitos czuł specjalną motywację przed tym meczem. Nie zdradzę czy wystąpi od pierwszej minuty, z pewnością jednak znajdzie się w kadrze – dodał Sa Pinto.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.