Super Lig: Sześć goli na Turk Telekom Arena

Galatasaray Stambuł zremisował na własnym stadionie 3:3 z Istanbul Basaksehirem w meczu 24. kolejki ligi tureckiej. Dla gospodarzy było to czwarte spotkanie z rzędu bez wygranej.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 2:0. Na listę strzelców wpisali się Edin Visca i Mehmet Batdal. Później jednak Galatasaray zdołał doprowadzić do wyrównania. Dwie bramki dla „Lwów” strzelił Yasin Oztekin. Goście w 82. minucie zdobyli gola na 3:2, ale ostatnie trafienie zaliczył pięć minut później Selcuk Inan, który wykorzystał rzut karny.

Po remisie Istanbul Basaksehir zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ma dwa punkty przewagi nad Galatasarayem, który jest na piątej pozycji w lidze.

Dzisiaj w lidze tureckiej rozgrywane są jeszcze dwa mecze. Akhisar Belediye mierzy się z Fenerbahce, a Konyaspor gra z Trabzonsporem.