Sylvain Distin: Transfer Johna Stonesa do wielkiego klubu jest nieunikniony

Były obrońca Evertonu, Sylvain Distin przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem transfer 21-letniego angielskiego stopera, Johna Stonesa do wielkiego klubu jest już tylko kwestią czasu.

Ostatnio wiele w brytyjskiej prasie pisano o przenosinach niezwykle utalentowanego zawodnika, który w przyszłości na być podporą defensywy Synów Albionu, do Manchesteru United oraz londyńskiej Chelsea, która prowadzi podobno zaawansowane rozmowy z przedstawicielami ekipy z niebieskiej części Merseyside.

– Jest młodym, angielskim, pełnym zalet piłkarzem. Dodatkowo jest świetnym facetem – stwierdził doświadczony gracz obecnie występujący w AFC Bournemouth, cytowany przez “Sky Sports Wiadomości HQ”.

– Nie widzi mnie więc fakt, że wielkie angielskie kluby chcą go pozyskać. To dla tak młodego gracza wielki komplement. Wydaje mi się, że w końcu i tak zobaczymy go barwach drużyny z czuba tabeli – dodał 37-latek.

W sezonie 2014/2015 John Stones w drużynie The Toffees rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 28 meczów. Strzelił w nich jednego gola. Na listę strzelców wpisał się w starciu z Czerwonymi Diabłami w ramach 34. kolejki Premier League.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…