Sztylka: Chcemy bezpiecznie przygotować się do powrotu do gry

sports news

W Śląsku Wrocław trwa izolacja przed powrotem treningów. Poszczególne założenia realizują obecnie zawodnicy, trenerzy i osoby pracujące przy drużynie.

Wszyscy objęci izolacją są zobowiązani m.in. do codziennego wypełniania specjalnych raportów, regularnego mierzenia temperatury, maksymalnego ograniczenia wychodzenia z domu, zachowywania bezpiecznego dystansu wobec osób trzecich, częstego mycia i dezynfekowania rąk oraz stosowania się do przepisów i zaleceń obowiązujących na terenie całego kraju (np. noszenia maseczek ochronnych). Przed powrotem do treningów planowane są również testy na obecność wirusa SARS-CoV-2.

– Dwutygodniowa izolacja oraz szczegółowe sprawdzanie stanu zdrowia ma umożliwić powrót do treningów, a następnie do rozgrywania meczów ligowych. W Śląsku Wrocław stawiamy zdrowie na pierwszym miejscu, dlatego drużyna oraz wyznaczone osoby skrupulatnie stosują się do wszelkich zaleceń. Chcemy bezpiecznie przygotować się do powrotu do gry – powiedział Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Celem izolacji i wszystkich środków ochronnych jest uniknięcie zarażenia COVID-19 oraz możliwość powrotu do treningów. Najpierw planowane są zajęcia w maksymalnie kilkuosobowych grupach, a po upływie około tygodnia – całą drużyną. Rozgrywki ligowe mają zostać wznowione nie wcześniej niż 30 maja.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.