Tampa Bay Lightning – New York Islanders – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Tampa Bay Lightning – New York Islanders. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 7. dzień września, wybraliśmy z NHL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Konsekwentnie nie chcemy grać Ligi Narodów, aby nie tracić pieniędzy. Dotychczasowe wyniki pokazują, jak bardzo nieprzewidywalne są te rozgrywki. Na poniedziałek dajemy tylko Singla.

Zostajemy zatem w Kanadzie, a dokładniej w Toronto i stawiamy, że Tamba Bay Lightning pokona New York Islanders. Gramy trochę asekuracyjnie, bo z dogrywką i karnymi, ale pewnie Tampa wygra w regulaminowym czasie gry.

Lightning grali ostani mecz 1. września, wiec mieli tydzień odpoczynku. Natomiast Islanders w sobotę zakończyli wyniszczającą serię z Flyers, w której musieli grać siedem meczów. Stawiamy na zespół bardziej wypoczęty i co tu dużo mówić – lepszy.

Tampa Bay Lightning – New York Islanders, typ: 1 OT, kurs: 1.62.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”