Taras Romanchuk: Chcieliśmy wygrać ostatni mecz na obozie

– Dużo ćwiczyliśmy i pracowaliśmy nad poprawą skuteczności, ale nie potrafiliśmy tego przekuć na bramki w tym spotkaniu. Mam nadzieję, że w lidze będzie już zupełnie inaczej – przyznał tuż po przegranym sparingu z Dinamem Batumi gracz Jagiellonii Białystok Taras Romanchuk.

Jedynego gola dla gruzińskiego zespołu strzelił Arczil Twildiani. Na listę strzelców zawodnik niebiesko-białych wpisał się w 90. minucie rywalizacji. Starcie pomiędzy obiema ekipami odbyło się w tureckim Belek.

– Chcieliśmy wygrać w ostatnim meczu na obozie. W ogóle w każdym meczu chcemy wygrywać. Naszym problemem jest to, że w kolejnym meczu tracimy bramkę w ostatnich minutach. To chyba jest trzeci mecz podczas przygotowań, kiedy tracimy gola w 90. minucie – zaznaczył Taras Romanchuk, cytowany przez “jagiellonia.pl”.

– Dużo ćwiczyliśmy i pracowaliśmy nad poprawą skuteczności, ale nie potrafiliśmy tego przekuć na bramki w tym spotkaniu. Mam nadzieję, że w lidze będzie już zupełnie inaczej – kontynuował 24-letni ukraiński pomocnik.

– Nie narzekamy na warunki. Wiatr wiał tam samo dla Dinamo i dla nas. Być może w niektórych momentach brakowało nam koncentracji. W pewnych momentach też brakowało nam dokładności, nie wszytko wychodziło tak jak chcieliśmy, ale ogólnie wyglądaliśmy nieźle – stwierdził.

– Do meczu z Legią przygotujemy się już jakiś czas. Na pewno każdy z nas pamięta ostatni mecz przy Łazienkowskiej. Będziemy musieli się przeciwstawić drużynie i trybunom, ale zapewniam, że zrobimy wszystko, żeby zwyciężyć w Warszawie – dodał.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…