Teoria prawdopodobieństwa i zakłady sportowe

Co wiesz o teorii prawdopodobieństwa? Ten termin jest używany, aby pokazać, ile masz wygranych ofert w stosunku do wszystkich postawionych zakładów. Wskaźniki są zwykle wyrażane w procentach. Należy zauważyć, że wybór kasyna we współczesnych realiach, w których nowe zasoby do gier pojawiają się jak grzyby po planszy, jest bardzo trudny. Agregatorzy witryn kasyn online przychodzą z pomocą graczom, na przykład www.10najlepszekasyna.pl, gdzie zarówno doświadczeni, jak i początkujący gracze mogą znaleźć najlepszą opcję dla siebie. Jeśli postawisz 100 zakładów, z których 70 zakończy się sukcesem, Twój współczynnik dopasowania wyniesie 70% -100%, a prawdopodobieństwo sukcesu jest mało prawdopodobne, nawet jeśli jesteś najlepszym graczem na świecie.

Należy również powiedzieć, że wysoka stawka niekoniecznie oznacza, że ​​w dłuższej perspektywie zwiększysz swoje wygrane. Teraz wyobraź sobie, że postawiłeś zakłady na faworytów w 19 meczach pierwszych etapów turnieju piłkarskiego. Jeśli tylko czterech faworytów przegra, wskaźnik trafień wyniesie 79%. To całkiem sporo. Wygląda na to, że możesz osiągnąć niezły zysk, prawda? Tak naprawdę każda drużyna, która musi wygrać dany mecz, jest uważana za faworyta.

W konsekwencji szanse tej drużyny na wygraną będą niewielkie. W rezultacie wygrane są również niewielkie. Jeśli kurs Twojego ulubieńca na wygraną wynosi 1,25, oznacza to, że otrzymałeś około 188 $ (stawka), gdybyś postawił 10 $ na każdą grę. Wspomnieliśmy jednak, że hipotetycznie przegrałeś cztery gry. Oznacza to, że powinieneś również obliczyć swoje straty. Nie oznacza to jednak, że nie powinieneś stawiać na faworytów. Naszym celem jest zilustrowanie, w jaki sposób możesz mieć wysoki współczynnik trafień i nadal osiągać mniejszy lub żaden zysk. Powodem tego jest fakt, że Twoje szanse na wygraną nie są odzwierciedlone w Twojej wysokiej ocenie. Pokazuje, jak często stawiasz prawidłowe zakłady. Jakość twoich zakładów zależy od wartości i zajmiemy się tym za kilka minut, ale najpierw powiemy kilka rzeczy o prawdopodobieństwie.

Zastosowanie teorii prawdopodobieństwa

Teraz w końcu wyjaśnimy, czym jest teoria prawdopodobieństwa i jaką rolę odgrywa w zakładach sportowych. Zasadniczo jest to miara używana do określenia prawdopodobieństwa tego, co wydarzy się w przyszłości. Jest wyświetlany jako ułamek dziesiętny. Najczęściej jest to wyrażane jako liczby od 0 do 1, gdzie 1 oznacza prawdopodobieństwo, a 0 oznacza niemożliwe. Ponadto można znaleźć teorię prawdopodobieństwa wyrażoną w procentach. W takim przypadku będziesz mieć 100% lub 0%.

Pierwsza zakłada prawdopodobieństwo, a druga oznacza niemożliwość. Prawdopodobieństwo 50% oznacza równe szanse na wygraną lub przegraną. Istnieje wiele sytuacji, w których można bardzo dokładnie obliczyć bazowe prawdopodobieństwo. Na przykład spójrzmy na monetę. Wiesz, że jej przewrócenie może zrobić tylko dwie rzeczy: moneta wypadnie orłem lub wypadnie reszką. Dlatego istnieje 50% szans na trafienie w głowę i 50% na uzyskanie reszki. Łatwo to przewidzieć, prawda? Nie może być innego wyniku. To samo dotyczy rzutu kostką. Jak wiesz, kość ma sześć różnych stron, więc kiedy ją rzucisz, możliwych jest sześć wyników.

Prawdopodobieństwo otrzymania którejkolwiek z liczb wynosi około 16,66% (w tym celu dzielimy 100% przez sześć). Tak czy inaczej, kursy w zakładach sportowych nie są łatwe i nie jest łatwo określić wynik meczu. Biorąc pod uwagę, że istnieje wiele czynników, nie ma sposobu, aby zmierzyć dokładne prawdopodobieństwo wyniku. Wręcz przeciwnie, twoje obliczenia będą oparte na tym, co myślisz, że wydarzy się w trakcie gry.

Podsumowanie

Kluczowymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę, są częstość trafień, prawdopodobieństwo i wartość oczekiwana. Po pierwsze, wskaźnik sukcesu nie ma decydującego znaczenia w przypadku zakładów sportowych, jak sądzi wielu ludzi. Po drugie, pamiętaj, że kursy oferowane przez bukmachera nie zawsze dokładnie odzwierciedlają rzeczywiste prawdopodobieństwo określonego wyniku i mogą być oparte na innych czynnikach.

Nie wspominając o tym, że czasami strony z zakładami sportowymi również mogą się mylić. Wreszcie, musisz zmierzyć wartość dowolnego zakładu przed transakcją, aby określić, czy jest wart świeczki. Oczywiście trzeba też pamiętać, że taka praktyka nie gwarantuje sukcesu. Teoretycznie powinieneś być w stanie osiągać długoterminowe zyski, stawiając zakłady, które oferują dodatnią wartość oczekiwaną. W rzeczywistości wszystko może się zdarzyć. Twoja prognoza musi być poprawna, aby ta ocena się spełniła. Jak widać, im bardziej zagłębiamy się w zakłady sportowe, tym staje się to trudniejsze.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…