Termińska: Nasz budżet znacząco się skurczy

sports news

– Jesteśmy po rozmowach z większością naszych sponsorów. Nie będę ukrywać, że nasz budżet znacząco się skurczy – wyznała Ilona Termińska w rozmowie z oficjalnym serwisem eWinner Apatora Toruń.

“Anioły” po degradacji z PGE Ekstraligi były upatrywane do faworyta tegorocznego sezonu na zapleczu elity. Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmieniła całą sytuację.

– Życie przyniosło nam nieoczekiwane rozwiązania, byliśmy już na ostatniej prostej przygotowań. Wszystko zostało wyłączone jednym przyciskiem. Obecnie staramy się dostosować do nowych realiów i mam nadzieję, że jesteśmy już bliżej niż dalej – podkreśliła prezes klubu z Grodu Kopernika.

– Wielu sponsorów czekało na sygnał, czy w ogóle liga pojedzie. Teraz mamy możliwość przeliczenia naszych możliwości finansowych. Możemy teraz na spokojnie porozmawiać z zawodnikami, jaki mamy plan na sezon 2020 – ujawniła sternik “Aniołów”.

– Gdy tylko pojawiły się sygnały, że możemy pojechać sezon dużo później i przy ograniczonym budżecie, nasi zawodnicy wykazali chęć jazdy. Teraz wiemy już więcej, dlatego mamy nadzieję, że szybko dopniemy szczegóły aneksów – dodała Termińska.

(za speedway.torun.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.