Vaculik: Rzeczywistość może być dla nas trudna

sports news

– Możemy wyobrazić sobie mecze bez kibiców i to jak, to będzie wyglądało. Rzeczywistość może być jednak dla nas trudna i to będzie bardzo specyficzne – wyznał Martin Vaculik w rozmowie z oficjalnym serwisem Falubazu.

Uczestnik cyklu Grand Prix 2020 przygotowuje się do inauguracji nowego sezonu PGE Ekstraligi, którą zaplanowano na pierwszy weekend czerwca.

– Jeżeli kibice ostatecznie nie będą mogli wejść na trybuny, lub wejdą tylko w pewnej części to będzie to dla mnie dziwne. Nigdy nie jechałem meczu ligowego przy pustych trybunach. W takich okolicznościach jeździłem tylko podczas treningów, a to nie to samo – podkreślił reprezentant Słowacji.

– Nie wiem jak to będzie. To dla nas wszystkich coś zupełnie nowego i duże wyzwanie dla obu stron – podsumował wątek Martin Vaculik.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.