Termiński: Wierzę w Chrisa Holdera

sports news

– Niczego nie wykluczam i należy jednak co jakiś czas dokonywać oceny sytuacji – wyznał Przemysław Termiński w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

Właściciel Get Well Toruń stawia przed podopiecznymi Jacka Frątczaka ambitny cel przed rozpoczęciem sezonu 2019 rozgrywek PGE Ekstraligi.

– Chcielibyśmy zdobyć medal. Wierzę w naszą drużynę – podkreślił sternik „Aniołów”, który liczy na większe wsparcie ze strony włodarzy Grodu Kopernika.

– Miasto jest naszym największym partnerem. Bez tej współpracy żużel na poziomie PGE Ekstraligi w Toruniu byłby trudny do utrzymania. Należy jednak pamiętać, że w ciągu ostatnich trzech lat koszty działalności w Polsce bardzo wzrosły. Dotyczy to choćby wynagrodzeń, energii, sprzętu, paliwa, czyli de facto wszystkich pozycji kosztowych w klubie. Nie wszystkie koszty da się przenieść w cenę biletów czy karnetów. To powoduje, że nasze oczekiwania są odrobinę wyższe. Obecne obie strony pozostały przy swoich stanowiskach i poziom dotacji się nie zmienił – ujawnił Termiński, który stanowczo broni przed krytyką Chrisa Holdera.

– Może ma lepsze i gorsze chwile, ale robi co do niego należy. Na Motoarenie jest zwykle nie do pokonania. Ja tam w niego wierzę. Szczerze mówiąc nie rozumiem tego ciągłego podkopywania pozycji Chrisa Holdera – podsumował sternik „Aniołów”.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.