Thomas Tuchel: Juergen Klopp poradzi sobie w Liverpoolu

Obecny menedżer Borussii Dortmund, Thomas Tuchel przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest w stu procentach przekonany, że Juergen Klopp poradzi sobie bez najmniejszych problemów w Liverpoolu.

Niemiec ekipę z czerwonej części Merseyside z ławki prowadził już w trzech spotkaniach. Jak do tej pory wszystkie rywalizacje (dwie w Barclays Premier League oraz jedna w ramach fazy grupowej Ligi Europy) kończyły się podziałem punktów.

– Ja osobiście jestem bardzo zainteresowany pracą Juergena Kloppa w Liverpoolu, wszystkie informacje na ten temat sprawdzam na bieżąco. Ogólnie wszyscy w Dortmundzie trzymają za niego kciuki – powiedział Thomas Tuchel, cytowany przez “Liverpool Echo”.

– Wydaje mi się, że to dla niego spory krok naprzód. Cieszę się, że podjął pracę w Barclays Premier League. Jestem w stu procentach przekonany, iż dla niego będzie to niezwykle udany czas – kontynuował były opiekun FSV Mainz 05.

– Życzę mu wszystkiego dobrego. Dzięki Juergenowi na pewno moje zainteresowanie Liverpoolem wskoczyło na zdecydowanie wyższy poziom – dodał 42-letni Niemiec.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…