Thorssell złamał rękę i wróci za dwa miesiące

sports news

Fatalnie rozpoczął się sezon dla Jacoba Thorssella – informuje oficjalny serwis Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Pozyskany z Falubazu Zielona Góra żużlowiec złamał rękę podczas treningu rowerowego w Hiszpanii. Szweda czeka dłuższa przerwa od uprawiania „czarnego sportu”.

25-latek jest już po badaniach i przeszedł operację. Początkowe diagnozy nie są optymistyczne, bowiem wróci na tor dopiero za dwa miesiące. W pierwszej części rozgrywek Wybrzeże będzie więc musiało sobie radzić bez podstawowego zawodnika.

Klub z Trójmiasta nie zamierza sprowadzać żadnego nowego żużlowca. Trener Mirosław Berliński wierzy w pozostałych zawodników i to oni będą musieli nosić ciężar wyniku na swoich barkach. Już niedługo do Gdańska przyjadą Joel Kling i Jonas Seifert-Salk. Obaj będą walczyć o miejsce w składzie drużyny na pierwszy mecz ligowy.

(za wybrzezegdansk.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.