Timo Werner nie chce przedłużyć kontraktu z RB Lipsk

sports news
Oceń

Timo Werner znajduje się w kręgu zainteresowań czołowych europejskich klubów. Napastnik nie zamierza podpisać nowego kontraktu z RB Lipsk.


Reprezentant Niemiec trafił do klubu z Lipska w 2016 roku z VfB Stuttgart. Od tamtej pory strzelił 60 goli w 108 rozegranych spotkaniach.

Werner ma ważny kontrakt z RB Lipsk do końca czerwca 2020 roku. – Chcemy z nim przedłużyć kontrakt. Zasugerowano nam jednak, że do tego raczej nie dojdzie – powiedział w rozmowie z „Sky Germany” Oliver Mintzlaff, dyrektor wykonawczy w klubie z Lipska.

To wszystko oznacza, że Werner najpewniej zostanie sprzedany podczas letniego okienka transferowego. Powalczyć o niego zamierzają m.in. FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn i Liverpool FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB