Iversen: Musimy patrzeć do przodu i zacząć wygrywać

sports news

Niels Kristian Iversen zdobył dwanaście punktów w starciu z Fogo Unią Leszno, ale Get Well Toruń uległo mistrzom Polski 42:48 w ramach drugiej rundy PGE Ekstraligi.

Skuteczniejszy od Duńczyka w ekipie „Aniołów”, które doznały drugiej porażki, był jedynie Jason Doyle. Australijczyk w sześciu biegach wywalczył piętnaście punktów.

– Jestem trochę rozczarowany, mogliśmy wygrać to spotkanie – wyznał Iversen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– Fogo Unia Leszno to silny zespół. My musimy patrzeć do przodu i zacząć wygrywać – podkreślił indywidualny mistrz Danii.

– Jest jeszcze dużo czasu do końca sezonu i mamy wiele punktów do wywalczenia – podsumował Niels Kristian Iversen.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.