Tomasz Cywka: Nie udało nam się wygrać, ale nie zagraliśmy źle

Wisła Kraków zremisowała w swoim kolejnym meczu sparingowym przed sezonem 2015/2016 z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 (1:0). Tuż po spotkaniu Tomasz Cywka przyznał, iż mimo remisu zespół nie zagrał najgorzej.

Dla podopiecznych Kazimierza Moskala brak wygranej w starciu z pierwszoligowym klubem oznacza, iż przedłużyli oni passę meczów bez zwycięstwa w meczach kontrolnych do dwóch.

– Było dziś bardzo gorąco, ale warunki są takie same dla obydwu drużyn. Mamy w nogach ciężkie dwa tygodnie treningów, więc nie było nam w tym meczu łatwo. Szkoda, że nie udało nam się wygrać, ale nie zagraliśmy źle – stwierdził były zawodnik angielskiego Blackpool, cytowany przez oficjalną stronę Białej Gwiazdy.

– Mamy za sobą już wiele wspólnych treningów, pracujemy razem nad zgraniem, by lepiej się rozumieć. Zgadzam się, że dzisiaj nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem, ale najważniejsze by forma przyszła, gdy zacznie się liga – kontynuował.

– Wiadomo, że nie na każdej pozycji czuję się pewnie i brakuje mi trochę doświadczenia. Potrzebuję trochę więcej ogrania, ale jestem gotowy zagrać tam, gdzie postawi na mnie trener – dodał.