Tomasz Kędziora: Mam nadzieję, że wygrana z Olimpią napędzi zespół

Młody obrońca Lecha Poznań, Tomasz Kędziora ma ogromną nadzieję, że zwycięstwo z Olimpią Grudziądz w ramach 1/16 finału Pucharu Polski pozwoli Kolejorzowi seryjnie zdobywać punkty w kolejnych meczach ligowych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Dla wychowanka UKP Zielona Góra starcie z pierwszoligowym klubem było siódmym spotkaniem w bieżącym sezonie. Na jego dorobek statystyczny złożyły się występy w Superpucharze, Ekstraklasie oraz eliminacjach Ligi Mistrzów.

– Najważniejsze, że odnieśliśmy zwycięstwo i nie straciliśmy żadnej bramki. Mam nadzieję, że ta wygrana napędzi zespół do kolejnych wygranych i teraz zacznie się dla nas bardzo dobry okres. Odpoczywać będziemy w grudniu, teraz skupiamy się na grze, bo chcemy osiągnąć jak najlepsze wyniki na koniec rundy – powiedział Tomasz Kędziora, cytowany przez „lechpoznan.pl”.

– Chcemy pokazać, że to nie był przypadek, że wygraliśmy w Grudziądzu. Do Lubina jedziemy po trzy punkty, a w meczu z Videotonem chcemy pokazać dobrą grę i już w Poznaniu, na naszym stadionie zapewnić sobie jak najlepszą zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym – dodał 21-letni obrońca.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB