Tony Pulis chce zatrzymać Saido Berahino

Szkoleniowiec West Bromwich Albion Tony Pulis zaapelował do swojego kluczowego zawodnika Saido Berahino, żeby ten odrzucił oferty z innych angielskich klubów i zdecydował się pozostać na The Hawthorns na kolejne lata swojej kariery.

W bieżącym sezonie ligowym 21-letni angielski napastnik w 36 spotkaniach strzelił 12 bramek. W efekcie zwrócił on na siebie uwagę największych brytyjskich zespołów, na czele z Manchesterem City.

Były opiekun Stoke City wierzy jednak, iż wychowanek The Baggies odrzuci oferty potentatów angielskiego futbolu i pozostanie w zespole z West Midlands na dłużej. – Moim zdaniem powinien od zostać u nas na dłużej – stwierdził 57-letni Walijczyk.

– Powiedziałem mu otwarcie, że powinien z nami zostać. Wydaje mi się, że gra w piłkę w naszym klubie nadal sprawia mu przyjemność. Myślę, że teraz ma on najlepsze warunki do piłkarskiego rozwoju – kontynuował.

– Wydaje mi się, że mógłby on grać w West Bromwich Albion nawet przez dziesięć najbliższych lat! – dodał urodzony w Newport menadżer, który ma za sobą pracę w takich drużynach jak chociażby Plymouth Argyle, Portsmouth FC, czy też Bristol City.