Tottenham negocjuje transfer Issy Diopa

sports news

Tottenham Hotspur prowadzi rozmowy z przedstawicielami Issy Diopa, w sprawie wykupienia go z West Ham United – poinformował serwis Foot Mercato.

23-letni Francuz ma ważny kontrakt z Młotami do czerwca 2023 roku i wystąpił w tym sezonie Premier League w 26 spotkaniach.

Pomysł sprowadzenia Diopa miał wyjść od menedżera Kogutów, Jose Mourinho, który chce latem wzmocnić linię obrony. Według informatorów serwisu, żadna, oficjalna oferta, jeszcze nie wpłynęła do West Hamu, ale Tottenham wiele razy kontaktował się z agentem zawodnika.

Serwis Transfermarkt wycenia Diopa na 23 miliony euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.