Tottenham oczekuje 130 milionów funtów za Christiana Eriksena

sports news

Real Madryt jest zainteresowany Christianem Eriksenem. „Daily Mail” donosi, że Tottenham Hotspur oczekuje za swojego pomocnika aż 130 milionów funtów, choć jego kontrakt obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu.

„Koguty” bardzo chciałyby zatrzymać reprezentanta Danii. Ten jednak nie potrafi dojść do porozumienia w sprawie warunków nowej umowy. Co więcej, strony w ostatnim czasie nawet nie prowadziły negocjacji.

Według brytyjskiego dziennika, zaporową cenę ustalił za niego Daniel Levy. Prezes klubu z północnego Londynu oczekuje za niego 130 milionów funtów. „Królewscy” najpewniej nie będą chcieli zapłacić za 27-latka tak wysokiej kwoty, tym bardziej, że po zakończeniu przyszłego sezonu będą mogli go sprowadzić na zasadzie wolnego transferu.

Eriksen w obecnym sezonie wystąpił w 44 meczach Tottenhamu we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich osiem goli i zanotował 17 asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.