Tottenham sprzeda piłkarzy, być mieć fundusze na transfery

sports news

Dziennik „Daily Mail” poinformował, że Tottenham Hotspur zamierza sprzedać Kierana Trippiera i Danny’ego Rose’a. Uzyskane pieniądze wzmocnią budżet na letnie transfery.

Mauricio Pochettino, trener 'Kogutów” liczy, że przed nowym sezonem na nowych zawodników będzie mógł wydać 150 milionów funtów. Podstawowa wartość budżetu transferowego to 60 milionów.

Dodatkowe 100 milionów angielski klub zamierza uzyskać ze sprzedaży zawodników, m.in. Kierana Trippiera i Danny’ego Rose’. Niepewna jest także przyszłość Christiana Eriksena oraz Toby’ego Alderweirelda.

Tottenham w ostatnich okienkach nie sprowadzał nowych graczy, do klubu wracali tylko zawodnicy po zakończeniu wypożyczeń. Argentyński trener latem oczekuje jednak wzmocnień.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.