Trałka dwanaście miesięcy dłużej z Wartą

sports news

Łukasz Trałka będzie reprezentował barwy Warty Poznań przez kolejne dwanaście miesięcy – poinformował klub z Wielkopolski na swojej oficjalnej stronie.

Nowy kontrakt byłego reprezentanta Polski obowiązuje do czerwca 2021 roku.

– Klub skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu, która była zawarta w mojej dotychczasowej umowie. Jestem szczęśliwy z tego powodu, bo dobrze się tu czuję. Ta decyzja pokazuje chyba, że wykonuję dobrą pracę – podkreślił Trałka po złożeniu stosownych podpisów.

– Mam nadzieję, że znów zagram w Ekstraklasie, tym razem w barwach Warty Poznań – dodał 36-latek, który na najwyższym poziomie rozgrywek zaliczył w sumie 371 występów. Na swoim koncie ma również siedem spotkań w reprezentacji Polski.

(za wartapoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.