Kolejne dwa przypadki koronawirusa w FC Koeln

sports news

Kolejne dwa przypadki koronawirusa SARS-CoV-2 potwierdzono w FC Koeln – informuje niemiecka stacja “Sport1”.

Dyrektor zarządzający Alexander Wehrle ujawnił pozytywne wyniki testów w klubowym programie “Geissbock Echo”.

Zespół z Kolonii jeszcze przed wznowieniem rozgrywek Bundesligi ujawnił trzy przypadki zakażenia wirusem COVID-19. Dwóch piłkarzy i jeden członek sztabu szkoleniowego zostali wówczas odesłani na 14-dniową kwarantannę.

“Kozły” w poniedziałek mają zaplanowane spotkanie przeciwko RB Lipsk. Ekipa z Kolonii zajmuje aktualnie jedenaste miejsce w tabeli Bundesligi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.