Trener Atletico Madryt podpisze nowy kontrakt

Jak zdradziła siostra i zarazem agent trenera Atletico Madryt, Diego Simeone, Argentyńczyk jest na najlepszej drodze do podpisania nowego kontraktu z klubem.

Po tym, jak we wtorkowy wieczór Rojiblancos zapewnili sobie udział w ćwierćfinale Ligi Mistrzów włodarze ekipy z Vicente Calderon przyspieszyli działania w sprawie nowej umowy Simeone.

Tuż po spotkaniu na ten temat wypowiedziała się siostra trenera Atleti, Natalia Simeone. – W ciągu kilku najbliższych dni podamy fanom wspaniałą informację, oni będą naprawdę szczęśliwi – zapewniła.

– Zamierzamy nadal współpracować z Atletico Madryt. Diego zawsze wierzył w swoją pracę i ten zespół. Nigdy nie miał chwili zwątpienia. Ciężka praca zawsze wydaje owoce. To są jego słowa – podsumowała Natalia Simeone.