Trippier: McNeil nie powinien się spieszyć

sports news

Kieran Trippier doradza, aby Dwight McNeil pozostał jeszcze jakiś czas w Burnley FC, mimo zainteresowania większych klubów skrzydłowym „The Clarets”.

Utalentowany 20-latek znalazł się na celowniku Newcastle United, Arsenalu Londyn i Manchesteru United.

– Powiedziałbym mu „nie spiesz się, po prostu graj dalej, tam gdzie jesteś”. Dwight jest w odpowiednim klubie, aby to robić. Po prostu musi grać, ponieważ to jest najważniejsze dla kogoś, kto jest jego wieku – stwierdził Trippier dla „Burnley Express”.

– Ma odpowiedniego trenera, który go prowadzi. Nie powinien się spieszyć, aby gdzieś iść. Gdybym był nim, pozostałbym na miejscu i grał w tym zespole – dodał reprezentant Anglii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.