Lovisa: Ja też walczę z tym przeklętym wirusem

sports news

Prezes Pordenone Calcio Mauro Lovisa potwierdził na oficjalnej stronie klubu z Serie B zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2.

– Czuję się lepiej, ale jeszcze nie jestem zdrowy – napisał biznesmen w oświadczeniu.

– Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wykazali zainteresowanie moim aktualnym stanem, wysyłając SMS-y lub wykonując połączenia telefoniczne. To prawda, ja też walczę z tym przeklętym wirusem – podkreślił Lovisa.

– W przyszłym tygodniu będę miał kolejny test. Mam nadzieję, że definitywnie zostawię to za sobą. Jak wielu, miałem ciężkie tygodnie, ale ogólnie mogłem sobie z tym poradzić i postępowałem zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, aby chronić zdrowie mojej rodziny – zapewnił sternik czołowego zespołu zaplecza Serie A.

– To nic w porównaniu z tymi, którzy cierpieli znacznie bardziej niż ja. Chcę również przekazać moje myśli tym, którzy stracili ukochaną osobę, obecnie cierpią lub walczą na linii frontu, czyli lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom – dodał Lovisa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.