Trwa modernizacja stadionu w Grudziądzu

sports news

MRGARDEN GKM już na ostatniej prostej przygotowań do nadchodzącego sezonu. Nie inaczej jest na naszym stadionie, gdzie trwają prace modernizacyjne – poinformował klub z Grudziądza na swojej oficjalnej stronie.

Remonty przechodzą zarówno tor na Hallera 4, jak i toalety dla kibiców, znajdujące się na wysokości trybun na pierwszym łuku.

Na grudziądzkim torze zostanie zamontowane odwodnienie liniowe, które jest wymogiem regulaminowym PGE Ekstraligi od sezonu 2021. W związku z tym przebudowane zostaną krawężniki. Wewnętrzna krawędź owalu przy H4 przesunięta zostanie około 1 metra wgłąb murawy. Po zakończeniu tego etapu prac uzupełniona zostanie nawierzchnia toru materiałem granitowym.

Wszystko ma być gotowe przed pierwszymi marcowymi treningami “Gołębi”. Po remoncie tor przejdzie weryfikację delegata Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Modernizacji doczekały się także toalety dla kibiców, zlokalizowane za trybunami na pierwszym łuku.

(za gkm.grudziadz.net)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.