Trzech zawodników na dłużej w Wiśle Kraków

sports news

Kamil Broda, Daniel Hoyo-Kowalski oraz Dawid Szot nadal będą reprezentować barwy Wisły Kraków – poinformował klub. Zespół zdecydował się na skorzystanie z opcji przedłużenia umów całej trójki o kolejny rok.

Broda to 19-latek, bramkarz młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 19. Z pierwszą drużyną “Białej Gwiazdy” trenuje od roku. Na ten moment nie wystąpił jeszcze w meczu ekstraklasy.

Hoyo-Kowalski to wychowanek Wisły. Ma już za sobą kilka meczów na najwyższym poziomie rozgrywkowym. W sezonie 2018/2019 zanotował cztery występy, a w kolejnych rozgrywkach dorzucił do swojego konta jedno rozegrane spotkanie.

Szot w zakończonym niedawno sezonie 2019/2020 zanotował pięć występów w pierwszej drużynie, spędzając na murawie łącznie 312 minut.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…