Tułacz: Byliśmy blisko sprawienia sensacji

sports news

Trener Puszczy Niepołomice Tomasz Tułacz nie miał większych zastrzeżeń pod adresem swoich podopiecznych po przegranej z Miedzią Legnica 0:1 w ostatnim ćwierćfinale rozgrywek o Puchar Polski.

Zwycięskiego gola dla zespołu z Dolnego Śląska zdobył w już w drugiej minucie Fin Petteri Forsell.

– Jest w nas troszeczkę rozczarowania, ale nie z postawy chłopaków. Dali tyle ile mieli, włożyli mnóstwo serca. Nie udało się zrealizować detali – wyznał Tułacz dla oficjalnego serwisu klubu z Dolnego Śląska.

– Stracona bramka zmieniła nasze plany na spotkanie. Musieliśmy dokonać pewnej zmiany wariantów. Myślę, że nie rozczarowaliśmy swoją postawą. Zawodnicy do końca walczyli – podkreślił opiekun Puszczy.

– Nie udało się, trudno. Mogę pogratulować zespołowi dojścia tak wysoko w pucharze. Byliśmy blisko sprawienia sensacji. Gratuluję Miedzi, życzę jej powodzenia – dodał Tułacz.

(za miedzlegnica.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.