Tungate uzupełnił kadrę Peterborough Panthers

sports news

Rohan Tungate został zawodnikiem Peterborough Panthers – poinformował beniaminek SGB Premiership na swojej oficjalnej stronie.

Aktualny indywidualny wicemistrz Australii uzupełnił w ten sposób kadrę popularnych „Panter”, po tym jak włodarze ekipy z East of England Showground zrezygnowali z usług Chrisa Harrisa.

Wcześniej umowy z beniaminkiem parafowali również Brytyjczycy Ben Barker, Charles Wright i Craig Cook, Duńczycy Hans Andersen i Lasse Bjerre oraz Nowozelandczyk Bradley Wilson-Dean.

– Zawsze lubiłem tor w Peterborough i czułem się na nim komfortowo, więc nie mogę się doczekać ścigania dla Panthers. Mam nadzieję, że wykonam swoje zadanie – wyznał Tungate po złożeniu stosownych podpisów.

– Czułem się świetnie podczas mistrzostw Australii. Wykonałem ogromną pracę w ostatnim turnieju, ale wiedziałem, że muszę to zrobić. Wszystko poszło zgodnie z planem i nie mam prawa narzekać – podsumował żużlowiec „Panter”.

(za peterborough-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.