Tworek: Zostało nam jeszcze jedenaście kroków

sports news

– Podchodziliśmy do tego meczu z dużą dozą optymizmu, po tym, co widzieliśmy na treningach i w szatni. Okres przygotowań spożytkowaliśmy bardzo mądrze, plan został wykonany, obciążenia też dobraliśmy właściwie. Spodziewaliśmy się trudnego spotkania, zwłaszcza że rywal zmienił ustawienie – powiedział po wygranym meczu w Jastrzębiu, trener Warty Poznań, Piotr Tworek.

– Gra toczyła się do samego końca, mogło się to skończyć remisem, ale to my zadaliśmy decydujący cios. Wahaliśmy się nad zmianami, ostatecznie wprowadziłem Adriana Laskowskiego na dziesiątkę, a do ataku Mateusza Szczepaniaka, który ma inny profil niż Gracjan Jaroch. Nastawialiśmy się na akcje oskrzydlające i właśnie ona nam dała decydującego gola. Mamy trzy punkty, a po tak trudnej przeprawie, to ogromny kapitał. Teraz musimy się dobrze zregenerować, bo już za trzy dni czeka nas spotkanie z Olimpią Grudziądz. Zostało nam jeszcze jedenaście kroków do wykonania – dodał szkoleniowiec Warty.

– Martwi nas kontuzja Jakuba Kiełba, nie znamy jeszcze szczegółów, ale to uraz kolana. Prawdopodobnie więzadeł pobocznych, ale mądrzejsi będziemy dopiero po badaniach – zakończył Tworek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.