Skrobacz: Ta porażka bardzo boli

sports news

– Tak porażka strasznie boli. Z boiska wyglądało to tak, że remis byłby bardziej zasłużony. W samej końcówce może nawet my byliśmy groźniejsi i mogliśmy liczyć, że uda się wygrać – powiedział po przegranym meczu z Wartą Poznań 1:2, trener GKS-u Jastrzębie,
Jarosław Skrobacz.

– Nie chcę na gorąco niczego oceniać, trzeba to dokładnie przeanalizować. Graliśmy z bardzo zdeterminowanym przeciwnikiem, który ma swoje cele i marzenia. Gratuluję Warcie, choć do końca rozgrywek jeszcze daleko – dodał szkoleniowiec zespołu z Jastrzębia.

W następnej kolejce, GKS zagra na wyjeździe z Odrą Opole (7.06).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.