Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 4. dzień marca wybraliśmy z Pucharu Austrii oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej pozycji stawiamy dodatni handicap +8.5 pkt na Philadelphia 76ers, którzy zmierzą się na wyjeździe z Sacramento Kings. Dla Sixers będzie to już trzecie z rzędu wyjazdowe spotkanie w Kalifornii. Po dwóch porażkach w Los Angeles teraz dostają teoretycznie słabszego rywala.

Przypomnijmy, ze zespół z Filadelfii jest osłabiony wieloma kontuzjami, bo dziś nie zagrają Ben Simmons, Joel Embiid oraz Josh Richardson, czyli trzej gracze pierwszej piątki. Zapewnie Sixers przegrają z Kings, ale sądzimy, że linia 8.5 pkt nie zostanie pokryta przez gospodarzy, którzy wygrali trzy mecze z rzędu.

 

Na drugiej pozycji stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Salzburga z LASK Linz. Jest to mecz o Puchar Austrii, dlatego podkreślamy, że jest to raczej ryzykowny typ. Jednak w związku z tym, że oferta bukmacherów na czwartek wygląda słabo, to musimy sięgnąć do pucharów. Trzy ostatnie mecze między tymi drużynami kończyły się pokryciem linii 2.5 i liczymy na kontynuację tej serii.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…