Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę 17. dzień maja wybraliśmy z darta oraz białoruskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 1.90. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Cullen – Brooks, typ: 1

Obu zawodników dzieli nieco ponad 100 pozycji w rankingu światowym na korzyść Joe Cullena. Forma obu panów również przemawia ku Cullenowi, bowiem Brooks jest w fatalnej dyspozycji i przegrywa mecz za meczem. Nie spodziewamy się innego rezultatu niż pewny triumf Joe Cullena, który powinien bez problemów zdeklasować niżej notowanego rywala.

Dynamo Mińsk – Isłacz Mińsk, typ: handicap 0:1 (X2)

Derby Mińska i niespodziewanie to Isłacz przystąpi do nich z wyższego miejsca w tabeli. Dynamo ma spore problemy z ustabilizowaniem formy, przez co jest w dolnej połówce tabeli. Isłacz jest tuż za podium, gra całkiem równo i nie spodziewamy się by w pojedynku derbowym, gracze tej ekipy przegrali więcej niż jedną bramką. Nastawiamy się na bardzo zacięte, derbowe widowisko.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”