Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 9. dzień sierpnia wybraliśmy wyłącznie ze szwedzkiej Allsvenskan oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.45. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Djurgarden – Hammarby, typ: 1 i powyżej 2.5 gola

Nie mamy wątpliwości, że lepszym zespołem jest Djurgarden, ale Hammarby mimo słabego początku sezonu, potrafi zaskoczyć. Mieliśmy postawić tu czysta jedynkę po dobrym kursie, ale obawiamy się wysokiego remisu (2:2). Dlatego typujemy na pierwszej pozycji Dubla, że gospodarze zdobędą przynajmniej dwie bramki.

Oklahoma City Thunder – Washington Wizards, typ:  2 (-4.5)

Gramy przeciwko Wizards, którzy w Orlando spisują się fatalnie. Nie ma się czemu dziwić, bo gra tam “drugi garnitur” zawodników ze stolicy, dlatego spodziewamy się dziś przekonującej wygranej OKC. Wcale nie musi być ona wysoka, ale uważamy, że koszykarze z Oklahomy będą w stanie pokryć, naprawdę niewielki handicap -4.5 pkt.

Typy na dziś 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”