Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Inter Mediolan – Crotone i Philadelphia Eagles – Washington FT.  To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 3. dzień stycznia.

Wybraliśmy dziś mecze z włoskiej Serie A oraz z NFL. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.34. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Inter Mediolan – Crotone, typ: 1 i powyżej 2.5 gola

Ten pojedynek ma wyraźnego faworyta, dlatego stawiamy na domową wygraną Interu oraz pokrycie linii 2.5 gola. Sami mediolańczycy są w stanie strzelić przynajmniej trzy bramki, więc raczej o tę pozycję na Dublu się nie martwimy.

Philadelphia Eagles – Washington FT, typ: 2

Niezmiernie ciekawa sytuacja w dywizji NFC East. Eagles muszą ten mecz przegrać, aby mieć wyższy wybór w tegorocznym drafcie. Ekipa ze stolicy natomiast, musi zwyciężyć, aby wygrać dywizję i awansować do Playoffs. Już wiadomo, że w drużynie z Philly nie zagra większość podstawowych zawodników, dlatego uważamy, że Waszyngton wygra ten pojedynek, pokazywany na NBC w ramach Sunday Night Football.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…