Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę 9. dzień lutego wybraliśmy ze portugalskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Clippers wygrają na wyjeździe z Cleveland Cavaliers różnicą przynamniej czterech punktów. Wiadomo, że dziś nie zagra Kawhi Leonard, ale i bez niego w składzie ekipa z LA nie powinna mieć problemów z pokonaniem tak słabej drużyny jak Cavs. Grę na swoje barki weźmie Paul George i raczej nie przewidujemy tu żadnej sensacji.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Sporting Lizbona pokona u siebie Portimonense i w całym meczu padną przynamniej dwie bramki. Goście są na serii trzech porażek z rzędu i nie sądzimy, aby mogli coś osiągnąć w tym pojedynku. Sporting ostatnio gra w kratkę, ale dziś nie powinni mieć problemu z pokonaniem słabeusza. Ekipa z Lizbony wygrała u siebie z tym rywalem trzy ostatnie mecze na swoim stadionie i w każdym z nich padały przynajmniej dwie bramki.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy NA dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…