Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Groningen – Feyenoord i Gent – Kortrijk. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 15. dzień stycznia. Wybraliśmy mecze z holenderskiej Eredivisie oraz z belgijskiej Jupiler League.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.35. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Groningen – Feyenoord, typ: 2

Feyennord jest liderem rozgrywek w Holandii i zdecydowanym faworytem tej potyczki. Owszem, widzimy, że historia pojedynków tych drużyn, na tym stadionie nie przemawia za ekipą z Rotterdamu. Mimo to Groningen to słaba ekipa, która ma na koncie trzy porażki z rzędu i nie sądzimy, aby dziś akurat się przełamali. Stawiamy na Feyenoord!

Gent – Kortrijk., typ: 2 over 0.5 gola

Typujemy, że Kortrijk zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w pojedynku z Gandawą. Goście często w swoich meczach zdobywają gole, ale nie potrafią zamykać meczów na swoją korzyść. Dziś również liczymy, że przyjezdni przynajmniej raz pokonają bramkarza gospodarzy.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”