Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 8. dzień maja wybraliśmy z darta. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 1.89. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Noppert – Noguera, typ: 1

Obaj zawodnicy są na przeciwległych biegunach rankingu światowego. Noppert to gracz ze ścisłej czołówki, z kolei Jesus Noguera to anonimowy zawodnik z drugiej setki rankingu. Nie widzimy w tym meczu innego rezultatu, jak absolutna dominacja Noppera, a tym samym jego pewny triumf w tej rywalizacji. Pewna jedyneczka.

Sherrock – Nicholson, typ: 2

Sherrock to jedyna kobieta w stawce, która niestety w ostatnim czasie nie jest w wysokiej formie. To samo można powiedzieć o Nicholsonie, który co prawda przegrał cztery mecze z rzędu, ale wcześniej pokazywał się z niezłej dyspozycji. Obaj zawodnicy grali ze sobą 4 maja i wówczas Nicholson pewnie wygrał aż 4:0. Dzisiaj naszym zdaniem, biorąc pod uwagę jego doświadczenie, może być podobnie.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”