Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 5. dzień czerwca wybraliśmy z Fortuna 1. ligi oraz z PKO Ekstraklasy . Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.19. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Stal Mielec – Puszcza, typ: 1

Stal walczy o awans do Ekstraklasy i takie mecze jak ten musi koniecznie wygrywać. Rywal jest o wiele niżej notowany od ekipy z Mielca, która na dodatek po swojej stronie ma atut własnego boiska. Nie widzimy innego rozwiązania w tej rywalizacji, niż pewny triumf Stalówki.

Korona – Piast, typ: X2

Piast w ostatnim meczu z Wisłą Kraków pokazał, że do samego końca będzie walczył o miejsce na podium rozgrywek. Korona walczy o utrzymanie, gra co prawda na własnym boisku, ale nie przewidujemy, by z silniejszym kadrowo Piastem, podopieczni Macieja Bartoszka mieli jakiekolwiek szanse na powodzenie.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”