Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

BW Linz – Horn i Amstetten – Austria II. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na piątek, 20. dzień listopada.

Wybraliśmy mecze wyłącznie z austriackiej 2. ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.23. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

BW Linz – Horn, typ: BTS

Typujemy, że w meczu Linzu z Hornem obie drużyny strzelą bramkę, czyli pokryty zostanie BTS. W czterech z ostatnich pięciu spotkań między tymi drużynami, na tym stadionie, oba zespoły trafiały do siatki. Liczymy, że dziś również każdy z bramkarzy przynajmniej raz wyciągnie piłkę ze swojej bramki.

Amstetten – Austria II, typ:  powyżej 2.5 gola

W spotkaniach drużyny z Amstetten strzelano w tym sezonie średnio 3.9 gola na mecz. Jednak kiedy grają na swoim stadionie, wówczas w ten wskaźnik rośnie aż do pięciu bramek na jedno spotkanie. Właśnie dlatego stawiamy dziś w tym pojedynku na przynajmniej trzy bramki.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Borussia Moenchengladbach – Schalke https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-moenchengladbach-schalke/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…