Excelsior – Jong Alkmaar – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Excelsior – Jong Alkmaar. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 20. dzień listopada, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Excelsior pokona rezerwy AZ Alkmaar i w całym spotkaniu padną przynajmniej trzy bramki.

Obie drużyny należą do przeciętnych, żeby nie napisać, wręcz słabych. Jednak mają jedną wspólną statystykę  – w ich meczach pada wiele bramek.

W pojedynkach drużyny z Rotterdamu strzelano do tej pory średnio 3.4 gola na mecz, a gdy grają u siebie, wówczas ten wskaźnik wynosi aż 4.2 bramki na jedno spotkanie.

Rezerwy AZ grają fatalnie na wyjazdach, bo w sześciu spotkaniach na obcych boiskach zanotowali aż pięć porażek. Do tego w ich spotkaniach padają aż 4.8 bramki na mecz.

W związku z tym stawiamy, że Excelsior wygra domowe spotkanie i po końcowym gwizdku, suma bramek na tablicy wyników pokryje linię 2.5 gola.

Excelsior – Jong Alkmaar, typ:  1 i powyżej 2.5 gola, kurs: 1.84.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Swansea – Sheffield Wednesday https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-swansea-sheffield-wednesday/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atletico-madryt-lokomotiw-moskwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Olympiakos – Manchester City https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-olympiakos-manchester-city/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…