Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 7. dzień lutego wybraliśmy z włoskiej Serie A oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.17. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Romy z Bolonią. W domowych spotkaniach zespołu z Rzymu strzelano w tym sezonie średnio 3.3 gola na mecz. Do tego w siedmiu z jedenastu pojedynków tej drużyny na Stadion Olimpico pokrywano linię 2.5 gola.

Natomiast w spotkaniach wyjazdowych Bolonii padało do tej pory 3.2 gola na mecz i również w siedmiu starciach strzelano więcej niż trzy bramki. Dlatego dziś liczymy na spotkanie z przynajmniej trzema golami.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Boston Celtics pokonają u siebie Atlantę Hawks przynajmniej pięcioma punktami. Kiedy kontuzji kolana doznał lider Bostonu Kemba Walker wydawało się, że ta drużyna może wpaść w kłopoty. Nic z tego. Celtowie wygrali bez niego trzy mecze z rzędu i w każdym z nich pokrywali linię -4.5 pkt. Nie sądzimy, aby Atlanta, przed którą przeszły ostatnio dwie fale – transferów i kontuzji – była w stanie stawić czoła drużynie z Bostonu.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.17.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…