Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek 27. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.11. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Hammarby – Orebro, typ: poniżej 3.5 gola

Obie drużyny mocno zawodzą w tym sezonie. Niby faworytem tego pojedynku są gospodarze, ale początek rozgrywek mają bardzo słaby. Uważamy, że Orebro nie da się rozbić i mecz zakończy się w okolicach remisu 1:1. W każdym razie stawiamy na mniej niż cztery gole na Tele2 Arena w Sztokholmie.

Los Angeles Clippers – Sacramento Kings, typ: 1

Małe derby Kalifornii mają jednego faworyta i nie są nim Królowie z Sacramento. Mimo, że to mecz sparingowy, to uważamy, że Clippers wygrają. Może nie będzie to wygrana wielkimi rozmiarami, ale stawiamy, że po końcowej syrenie to ekipa z Miasta Aniołów zaliczy ten sparing na plus.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”