Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia

FC Oss – Dordrecht i Green Bay Packers – Atlanta Falcons.  To dwa typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek, piąty dzień października.

Wybraliśmy mecze holenderskiej Eerste Divisie oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.07. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

FC Oss – Dordrecht, typ: powyżej 2.5 gola

W każdym z pięciu meczów nowego sezonu drużyny z Oss, pokrywana była linia 2.5 gola. Dlatego dziś liczymy na kontynuację tej serii i przynajmniej trzy bramki na Heesen Yachts Stadion .

Green Bay Packers – Atlanta Falcons, typ: 1

Pakers są faworytem tej potyczki i na nich stawiamy. Można oczywiście zagrać na Green Bay z niewielkim handicapem i zapewne taki typ też wejdzie, ale my stawiamy na wygraną gospodarzy. Tak jest bezpieczniej i pewniej.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Borussia Dortmund – Zenit https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-dortmund-zenit/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Lazio https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-lazio/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Krasnodar – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-krasnodar-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…